Ulaşım ve Konaklama

Alternatif 1:

Kapasite: 30 Kişi
Minimum Talep: 20 Kişi (20 Kişiden az olduğu durumlarda bu ulaşım alternatifi iptal edilir.)
Ücret: ......... (Taksitli ödeme seçeneği mevcuttur.)
Açıklama: Türkiye'den İstanbul / Antalya çıkışlı St. Petersburg'a gidiş geliş hizmeti verilecektir. Şehir Turu ve havalimanı otel transferleri hizmet dahilindedir. Katılımcı en fazla 1 misafirini bu paketten yararlandırabilir.

Alternatif 2:

Kapasite: 30 Kişi
Minimum Talep: 20 Kişi (20 Kişiden az olduğu durumlarda bu ulaşım alternatifi iptal edilir.)
Ücret: ........... (Taksitli ödeme seçeneği mevcuttur.)
Açıklama: 5 Temmuz 2020 tarihinde İstanbul'dan hareketle Moskova'ya geçilecektir. Moskova'da rehber eşliğinde panoramik şehir turu yapılacaktır. Ardından kafile otele yerleştirilecektir. 2 günlük Moskova ziyaretinden sonra kafilece St. Petersburg'a geçilecektir. Burada da rehber eşliğinde panoramik şehir turu yapılacak ve otele misafirler yerleştirilecektir. Bu paketten katılımcılar en fazla 1 misafir yarar.

Alternativ 3:

Kapasite: 30 Nəfər
Minimum Tələb: 20 Nəfər (20 nəfərdən az olduqda, bu alternativi ləğv edilir.)
Qiymət: ........... (Ödəniş seçimi mövcuddur.)

Təsvir: Bakıdan. Sankt-Peterburqa uçuş xidmətləri təyyarə ilə təqdim ediləcək. City Tour və aeroportu otel köçürmələri xidmətdədir. İştirakçı bu paketdən ən çox 1 qona üçün yararlana bilər.

Kongre Düzenleme Kurulu Havayolu Şirketleri ve Alternatif Konaklama Tesisleri ile görüşülmektedir. Kongre katılımcılarına ve misafirlerine özel seçenekler kısa süre sonra bu sayfadan duyurulacaktır.

 
Online bildiri özeti toplama sistemi Zkongre