Kongre Hakkında

Kongre Hakkında
Genç Akademisyenler Birliği çatısı altında Uluslararası bir düzenleme ve bilim kurulunca organize edilen “International Congress on New Trends in Science, Engineering and Technology”, ilk olarak 2017 yılında Barselona'da gerçekleştirilmiştir. İkincisi İtalya'nın başkenti olan Roma'da düzenlenen kongre 2019 yılında 06-08 Ağustos 2019 tarihleri arasında Çekya'nın turizm merkezi Prag'da gerçekleştirilecektir.

ICONTRENDS Uluslararası hakemli bir kongredir. Bildiriler kör hakem değerlendirme sürecine tabi tutulmaktadır. İki hakemin değerlendirme ortalaması alınıp olumlu değerlendirilen bildiriler kongreye kabul edilmektedir.

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre, 06-08 Ağustos 2019 tarihlerinde Prag şehrinde gerçekleştirilecektir.
Kongre Masaryk College'inde gerçekleştirilecektir. Masaryk College'ini haritalarda görmek için tıklayınız.


Davet Mektubu
Kongreye gönderilen bildiriler bilim kurulu değerlendirmesinden geçecek değerlendirme olumlu olduğu taktirde tüm yazarlara davet mektubu gönderilecektir.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptırıp fiilen kongrede bulunan katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Sanal sunum ile katılan katılımcılara katılım belgeleri posta yolu ile gönderilecektir. Kayıt yaptırmayıp kongrede fiilen bulunmayan eş yazarlara katılım belgesi verilmeyecektir.

Kongre Dili
Bildiriler İngilizce, Rusça ve Türkçe hazırlanabilir, hazırlandığı dilde sunulabilir.

Online bildiri özeti toplama sistemi Zkongre